איך קונים גיפט קארד של זארה? כנסו כאן

כולם, כולל כולם, אוהבים מתנות. ומי שבעצם אומר שלא, יכול להיות שהוא מובך יותר בסיטואציה של קבלת מתנה.

אבל דעו שלמתנות יש דרך נהדרת לבטא אהבה. ואם אתם בוחרים לרכוש מתנה עבור היקרים לכם. לבטח תעשו זאת עם ערך מסוים, או כשאתם יודעים מה הם הכי אוהבים.

בשנים האחרונות הרבה אנשים מצאו פתרון איכותי ואידיאלי למתנות, גיפטקארד. מהו גיפטקארד, איפה מוצאים אותו. איך קונים גיפט קארד של זארה או של כל מותג אחר? מי תגלו את הכל.

איך קונים גיפטקארד ולמה הוא המתנה האידיאלית?

אנחנו יודעים עד כמה זה לא קל להתאים מתנה לאף אחד או אחת. מתנות הן דבר מאד אישי. יחד עם זאת, הן חלק אדיר מהחיים ואנחנו שמחים מאז ומתמיד להעניק מתנות לכל מי שאנחנו אוהבים.

בין אם אנחנו רוכשים בושם כמתנה, בגד, ספר טוב או אפילו מוצרי טיפוח או תכשיטים ושעונים. תמיד יש את החשש הזה שאנחנו לא לגמרי ידענו האם המתנות מתאימות.

בדיוק לשם כך קיים הגיפטקארד, בזמן שכולם רוצים לדעת איך קונים גיפט קארד של זארה או של קסטרו או של כל מותג אחר, כדאי קודם שנבין מהו הגיפטקארד, ואת מי הוא בא לשרת.

גיפטקארד – נעים להכיר

אין ספק שבריבוי הגיפטקארדים שיש מכל מותג בשוק, לבטח אתם מרגישים שהלכתם לאיבוד. וזה עוד לפני שאנחנו בכלל יודעים מהו גיפט קארד.

הגיפט קארד הוא למעשה כרטיס מגנטי שבעידן הנוכחי נמכר גם באופן דיגיטלי, שטוענים בו סכום כסף על פי בחירה ומעניקים אותו כמתנה. ממש כמו שאתם שמים כסף במתנה במעטפה, אבל בצורה יותר מגניבה. יותר עדכנית. ויותר כיפית לבזבז בשופינג מפנק.

הסכום הטעון בכרטיס הוא לשימוש חד פעמי, ובדרך כלל מעניקים אותו כמתנה. אפשר לרכוש גיפטקארד מתחדש נטען רב שימושי, ואפשר לרכוש גיפטקארד נטען חד פעמי.

כרטיס חד פעמי הוא כשמו כן הוא, חד פעמי. הסכום הנטען בו הוא סכום שאפשר להשתמש בו פעם אחת בלבד. ויש לשים לב וגם לוודא את הסכום לפני הרכישה.

כרטיס המתנה הנטען רב פעמי הוא כרטיס שלאחר שמשתמשים בחלק מהסכום בו, או בכולו אפשר לטעון אותו שוב ושוב ולהשתמש בו. האפקטיביות בו היא תמריץ הנחה בכל טעינה וטעינה מחדש.

רוב כרטיס המתנה מונפקים על ידי חברות האשראי הגדולות. אלו מעניקות הנחות קבועות על כל טעינה, ובעצם כך מעניקות תמריץ לטעינות נוספות. מי שפחות חובב כרטיסי אשראי ואין לו כרטיס באחת מהחברות הללו, או שפשוט לא מתנהל דרך כרטיסי אשראי, הסירו דאגה מלבכם.

כיום כל מותג יכול להנפיק כרטיס מתנה בעצמו, ולטעון אותו בסכום שתרצו. כמובן שישנן הגבלות סכום ועוד. ועדיין, ישנם אנשים המעדיפים גיפטקארד מסוג זה ומעוניינים גם לדעת איך קונים גיפט קארד של זארה או של כל מותג אחר ללא התקשרות עם חברות האשראי השונות.

היות וכרטיסי המתנה מסוג זה שאינו קשור לשום חברת אשראי, רצוי שתוודאו שאכן אתם מעוניינים במותג, או שהמקבלים אותו אוהבים את המותג. על מנת שלא סתם תבזבזו את כספכם והכרטיס ישב ללא מעש בתוך הארנק.

ממש כמו בכל מתנה, גם כאן מומלץ לוודא שאכן יש שימוש למתנה מבחינת מותג. כי אחרת, חבל על הכסף שבזבזתם ועל כך שאותו אדם שהענקתם לו את מתנה לא יהנה ממנה.

איך למצוא את כרטיס המתנה המושלם

אפשר לרכוש כרטיסי מתנה משולבים, בתוך כרטיס אחד כמה מותגים ספציפיים שאתם אוהבים. או שאתם יודעים שמקבלי המתנה אוהבים, ומשם יוכלו ליהנות משופינג איכותי.

אפשר לרכוש עבור מותג אחד בלבד גם, ובסכום משמעותי. חשוב שתשימו לב, ישנם כרטיס מתנה שבהם לא תמיד כפל מבצעים עובד. לכן כאשר אתם רוכשים כרטיס מתנה זה או אחר וודאו מבצעים, וודאו אם הם בתוקף ותנסו גם להתמקח ולהתווכח על כך.

בנוסף, לא מעט מותגים יכולים גם לשלב רכישה של כרטיס מועדון בתוך כרטיס המתנה, ובכך גם מעניקים מתנה נוספת. הנחות לשנה שלמה, או למספר חודשים כמובן.

האם לכרטיסי מתנה יש תוקף?

בעבר הרחוק, לכרטיסי מתנה ולשוברים כספיים היה תוקף שימוש. וגם אם היום אתם נתקלים בכך, זה כי אין באמת חוק כלשהו שמונע מהשמת תוקף אך כן חשוב לדעת שאם אתם מדברים על הנושא ומבקשים לבטל תוקף זה לגיטימי לחלוטין.

אחרי הכל, מדובר כאן בכסף ששולם עבור מתנה. ואין צורך באמת שלמתנה יהיה פג תוקף.

מהו כרטיס מתנה דיגיטלי אונליין?

העידן הטכנולוגי של היום מביא עמו גם בשורות בכל מה שקשור לכרטיסי המתנה. כיום אפשר לרכוש כרטיסי מתנה דיגיטליים. האופציה הזאת נהדרת ברכישה אונליין עבור כרטיסי מתנה גם למסעדות אלו ואחרות. ובסכומים נהדרים ובחירת אפילו תפריטים מראש. הרכישה נעשית אונליין.

ישנם אתרים רבים כיום המאגדים את היכולת לרכוש מגוון של כרטיסי מתנה. ועבור מגוון של מותגים דרכם. וזאת ללא שום קשר להגעה אל אותם המותגים.

אך אם אתם עדיין אוהבים את כרטיס המתנה הקלאסי, תמיד תוכלו להגיע אל החנות עצמה. לעמוד קצת בתור במקרה הטוב, וליהנות מרכישה במקום של כרטיס מתנה של המותג. וגם שיחת חולין ונימוסין קטנה עם המוכרים שאולי אפילו יעניקו לכם במקום הטבות נוספות.

X
To top
צור קשר

    שאלת אבטחה,


    מחפשים מדיניות משלוחים?

    מדיניות המשלוחים וההחזרות של כל ספק, בלחיצה על הקישור:

    מדיניות משלוחים והחזרות אשר מופיע בכל דף מוצר


    לדף שאלות ותשובות, לחצו כאן