נשכן לתינוק – מתי כדאי לרכוש ואיך בוחרים?

נשכן לתינוק - מתי כדאי לרכוש ואיך בוחרים?

כל הורה יודע שאחת מאבני הדרך המרגשת בחייו של התינוק היא בקיעת השיניים שלו. יחד עם זאת, כל הורה שכבר חווה את תהליך בקיעת השיניים של התינוק, מבין כמובן שמדובר על שלב כואב ביותר עבורו. תהליך בקיעת השיניים לא פעם ילווה בבכי, כאב ואפילו חום. התינוק לא יהיה נינוח, יתקשה להירדם בלילה ואתם כהורים תחפשו את כל הדרכים האפשריות בכדי להקל עליו את המצב. חשוב שתדעו שאחד הדברים שיכולים לסייע לתינוק שלכם להתמודד בצורה טובה עם כאבי בקיעת השיניים בתקופה הזאת הוא: נשכן.

נשכן לתינוק- במה מדובר?

כאמור, כאבי שיניים מהווים דבר לא פשוט להתמודדות עבור כל אדם וכאשר מדובר על תינוקות, הרי שהקושי שלהם הוא אפילו גדול יותר. התינוק לא יהיה נינוח או רגוע בתהליך בקיעת השיניים, הוא יתעסק המון עם החניכיים שלו, יבכה, לעיתים לא ישן טוב בלילה ועוד. בכדי להקל עליו עד כמה שניתן, אפשר להשתמש במשחות מאלחשות ייעודיות עבור תינוקות, במשככי כאבים במידת הצורך וכמובן: בנשכן. מדובר על צעצוע בקיעת שיניים אשר מציע לתינוק משהו ללעוס. מכיוון שהתינוק יחפש כל הזמן משהו ללעוס בתהליך בקיעת השיניים בכדי להקל על עצמו, הרי שנשכן יספק לו את האפשרות לנשוך משהו שנעים לנשוך וכן, להמריץ את זרימת הדם לעור באמצעות הנשיכה ולחזק את החניכיים. נשכן מקל את כאבי בקיעת השיניים של התינוק וניתן להכניס או למקרר לפני שמביאים אותו לתינוק שכן, כאשר הוא קר, זה מקל עוד יותר.

סוגים של נשכנים לתינוקות

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של נשכנים עבור תינוקות, כך שכל שנותר לכם לעשות זה לבחור את הנשכן הטוב ביותר עבור התינוק שלכם. ניתן למצוא נשכן לתינוק בצורת טבעת אשר מהווה את הנשכן הקלאסי ביותר שכן, התינוק יכול לאחוז בו בצורה פשוטה. יחד עם זאת, ניתן למצוא עוד מגוון רחב של סוגי נשכנים שונים שמגיעים בצורה של צעצועים שונים, כך שכל הורה צריך לבחור את הנשכן שיתאים לתינוק שלו בצורה הטובה ביותר וישמש אותו בצורה הטובה ביותר.

מרקם וחומר של הנשכן

כאשר התינוק מתמודד עם שלב בקיעת השיניים, הרי שהוא ינסה להכניס לא מעט דברים לפיו בכדי להקל על הכאב בחניכיים. חשוב לדעת שישנם תינוקות אשר יעדיפו חומרים רכים לצורך הקלה על כאב החניכיים שלהם וישנם תינוקות שיעדיפו חומרים קשים יותר. על כן, חשוב שתדעו כי כיום ניתן למצוא נשכנים רכים יותר ונשכנים קשים יותר. הבחירה בנשכן צריכה להיות בהתאם להעדפה של התינוק שלכם וכמובן שחשוב שתבדקו כי כלל החומרים שמהם עשוי הנשכן נבדקו והוכח כי הם תקינים ובטוחים עבור שימוש לתינוקות. אל תשכחו גם לחטא את הנשכן לאחר שימוש.

בטיחות

כאשר רוכשים מוצרים לתינוקות ולא משנה אם מדובר על צעצועים לתינוקות, בקבוקים, מוצצים ועוד, הרי שאחד הדברים החשובים ביותר הוא הקפדה על בטיחות המוצר. המטרה היא לרכוש מוצר שלא יסכן בשום אופן את התינוק שלכם במהלך שימוש בו ועל כן, יש לבטוח מוצר של חברה מוכרת, אשר מאושר בהתאם לכל התקנים הרלוונטיים וידוע כי אין בו חומרים רעילים וכי הוא לא יכול לסכן את התינוק שלכם.

מתי כדאי לכם לרכוש נשכן לתינוק שלכם?

כדאי שתדעו שתהליך בקיעת השיניים אצל תינוקות הוא תהליך אשר מתחיל כבר בחודשי החיים הראשונים לחייו של התינוק, אך כמובן שהדבר ישתנה מתינוק לתינוק. אתם יכולים לרכוש עבור התינוק שלכם נשכן ברגע שאתם רואים שהוא מתחיל להתעסק עם החניכיים שלו, שהן מגורות ונפוחות, שמשהו מציק לו. גם אם בפועל אינכם רואים שיניים יוצאות, תהליך בקיעת השיניים יכול להיות ממושך ועל כן, רכישת נשכן יכולה להקל על התינוק שלכם.

קרדיט תמונה freepik

X
To top
צור קשר

    שאלת אבטחה,


    מחפשים מדיניות משלוחים?

    מדיניות המשלוחים וההחזרות של כל ספק, בלחיצה על הקישור:

    מדיניות משלוחים והחזרות אשר מופיע בכל דף מוצר


    לדף שאלות ותשובות, לחצו כאן