ברכות ליולדת – כל הדרכים לברך ביצירתיות

העולם חג ומסתובב סביב מסיבות ושמחות, ביניהן כמובן לידות. לא כולם יודעים זאת, אבל לידה היא לא דבר קל כל כך לכולם. ישנם זוגות שעמלים מאד קשה כדי להביא ילד לעולם, וישנם זוגות שעושים זאת בקלות יתרה.

לכן, לידה היא המאורע המרגש ביותר שאפשר לחשוב עליו, ולכן גם הברכות סביב האירוע הזה מלוות במתנות מיוחדות. בהתרגשות רבה, בדמעות של שמחה ואושר וכמובן, באהבה.

כשאנחנו חווים לידה, או שנולדים לנו אחיינים, נכדים או אפילו ילדים של חברים אנחנו מאד מרוגשים. לא בכדי, ליצירת חיים יש משמעות מדהימה ועד היום, לא משנה כמה חוקרים את הנושא, אף אחד לא באמת מבין איך הנס הזה נוצר.

אך ככל שמדובר בנושא של ברכות ליולדת שם אנחנו כבר יכולים ליצור ניסים ונפלאות בעצמנו. עם מעט יצירתיות, הרבה אהבה ולא מעט אמביציה, נגיע רחוק. מהן האופציות העומדות בפנינו? אנחנו נרגשים לחלוק עמכם לא רק טיפים לברכות יצירתיות. אלא גם מתנות שאפשר לשלב אותן יחד עם המילים הטובות.

4 טיפים לברכות יצירתיות במיוחד ליולדת

 • זכרונות

מאז ומתמיד זכרונות מרגשים אותנו. אם יצרתם במקרה מראש בוק הריון צרפו אליו גם את תמונות הלידה וצרו אלבום דיגיטלי משגע. כיום זאת לא בעיה ליצור אלבומים דיגיטליים תוך ימים ספורים, ולעיתים אם ממש מצליחים גם כמה שעות. לא תאמינו כמה המתנה הזאת הולכת להיות שימושית.

לתמונות בהדפסה דיגיטלית יש שימור נהדר, תוכלו להוסיף ברכות בכל דף ודף ולצד כל תמונה. בין אם מכל המשפחה, או מכל החברים, או אפילו מעצמכם בלבד. זו ברכה יצירתית, לא מצריכה השקעה מורכבת מדי ומלאה באהבה.

 • מתנה מבורכת

תמיד תוכלו למצוא משפט העצמה מרגש, דרכו לברך. להדפיס אותו על תמונה יפה, או על מוצר מפנק כמו כרית, חולצה, ספל, או אפילו עט. כן, זה נשמע קצת וינטג’ וקצת אייטיז, אבל למילים מאז ומתמיד יש השפעה. ולמוצרים שימושיים גם.

 • סרטון מצחיק

העידן הדיגיטלי מאפשר לנו לקחת את עצמנו, ולא מעט זכרונות, סרטונים ותמונות ולהפוך לבדרנים. זה הרגע שלכם ממש להיות יצירתיים וליצור ברכה מרגשת ומצחיקה בטירוף. משולבת קטעי סרטונים לפני ההריון, במהלך ההריון והלידה. גם תעלו חיוך על פניה של היולדת וסביבתה, וגם תשמרו יופי של זכרונות.

 • הברכה הקלאסית

עם כל השדרוגים, השכלולים והחדשנות. אין כמו קלאסיקה למי שאוהב כמובן. כשאתם כותבים ברכה קלאסית במסגרת ברכות ליולדת גם כאן תוכלו להיות יצירתיים. איור יפה, קריקטורה, דיוקן, או ברכה על גבי תמונה. גם דף נייר מעוצב ומקושט זה בסדר. רק הקפידו שהמילים יהיו מלאות באהבה, כי בסופו של דבר זו מהות הברכה.

ברכות ברכות, אבל מה לקנות?

אין שום ספק, ברכות ליולדת זה חשוב. אבל גם המתנה שאתם מצרפים היא לא פחות משמעותית, בעיקר כי היא פשוט בטח תהיה מרגשת כמו הברכה.

לכן כשמדובר במתנות, יש כמה וכמה אופציות רלוונטיות:

 • ערכת פינוק

ערכה מפנקת ליולדת יכולה להיות ערכה ממגוון של מוצרים. ראשית, ישנם מוצרי טיפוח המותאמים ליולדת. וכך אתם יכולים גם לשלב ברכה מרגשת, וגם מוצרים המותאמים אישית ליולדת ולמצב שבו היא נמצאת. לא רק התרגשות, אלא גם מחשבה ואכפתיות מאחורי הברכה והמתנה.

 • כרטיס מתנה לרשת אהובה

לרוב, כרטיסי מתנה נחשבים כמתנה של לצאת ידי חובה. אבל במקרה של יולדות כרטיסי מתנה הן רעיון נהדר לפנק אישה שפשוט לא הספיקה ללכת ולקנות דברים שהיא אוהב במהלך ההיריון ולאחרי הלידה. אפשר לצרף למתנה הנפלאה הזאת גם ברכה מרגשת. ולהפוך אותה לבילוי משותף, או בילוי אישי עם עצמה.

 • איור מתנה

אנחנו לרגע לא מציעים שעכשיו תלכו לקורס רישום, אלא פשוט תגשו למי שעשה כבר קורס כזה. כיום איור מתנה הוא רעיון נפלא לצרף לברכה, או להפוך את האיור לברכה עצמה. מאיירים מקצועיים שמאיירים תמונה של התינוק הקטנטן או התינוקת, או תמונה של ההורים יחד עם הנסיך או הנסיכה. מתנה נפלאה שעם נפלאות הדיגיטל גם אפשר לכתוב עליה את הברכה.

 • משלוח מתוק ומבורך

אין כמו משלוחים כדי לשמח. משלוח חגיגי, מתוק, מברך, עם מגוון של שוקולדים וגם אלכוהול משובח (כי עכשיו כבר אפשר מדי פעם). יחד עם המשלוח צרפו את הברכה המרגשת. ואל תשכחו אולי גם להזמין את עצמכם לביס מתוק או שניים.

לידה, זה יופי של אירוע

אם אתם מהמברכים באירועים, אין ספק שזה הזמן לשוחח עם מפיקי הברית או הבריתה. למצוא עבורכם זמן לעלות על הבמה ולהעניק ברכות מרגשות.

כמובן שזה חייב להיעשות בשיתוף עם ההורים הטריים, אחרי הכל זה האירוע שלהם. אבל אם תפתו אותם עם מצגת מרגשת ומפתיעה, קצת תכנית אומנותית משעשעת. ואולי גם הפתעות נוספות, זה יעבור בקלות.

קשה להאמין שמישהו יסרב לברכות כל כך מרגשות שמגיעות מהלב בין אם זה יחד עם מתנות, באמצעות מחווה באירוע, או אפילו בדרך הקלאסית של פעם.

גם אם אתם, המברכים, לא הורים או עדיין לא חוויתם את החוויה המופלאה של להביא ילד לעולם עדיין תמצאו בכם את האהבה המרגשת לשלב ברכות יפות, עם מתנות שמראות אהבה ענקית.

אם יש יצירתיות, אהבה בלב, ומקום לשאוף עוד ועוד גבוה, אפשר להצליח הכל.

X
To top
צור קשר

  שאלת אבטחה,


  מחפשים מדיניות משלוחים?

  מדיניות המשלוחים וההחזרות של כל ספק, בלחיצה על הקישור:

  מדיניות משלוחים והחזרות אשר מופיע בכל דף מוצר


  לדף שאלות ותשובות, לחצו כאן