רעיונות להפעלת הילדים בנסיעה

רעיונות להפעלת הילדים בנסיעה

נסיעות ברכב יכולות להיות מאוד מהנות בעיקר כשנוסעים באזור שבו הנוף מדהים והפריחה בשיאה אולם, ישנן נסיעות שמתפתחות לסוג של סיוט, לפחות להורים שבניכם. נסיעה ארוכה עם תינוק או ילד קטן ברכב עלולה להיות מעצבנת ולא נעימה במידה ולא נערכתם מראש לעניין העסקת ילדכם בזמן הנסיעה.

נסיעה של שעה ברכב היא עניין של מה בכך עבורכם ההורים, היא נעימה וקצרה אבל, עבור הילד שלכם שיושב מאחור היא עלולה להיות חוויה משעממת, מעצבנת וארוכה. כיצד אם כן ניתן להיערך מראש ולדאוג שילדכם לא ירגיש שעמום, יהיה רגוע ובמצב רוח טוב?

רגע אחד לפני שנכנסים לרכב

אני מקווה שמיותר לשאול אתכם האם יש לכם ברכב כיסא בטיחות עבור ילדכם, כסאות בטיחות לילדים הם דבר מאוד חשוב והם יכולים לסייע ביצירת תחושת הרוגע של ילדיכם. ילד שיושב בצורה בטיחותית ונוחה במהלך הנסיעה יהיה רגוע יותר, תהיה לו הסבלנות להתעניין במשחקים שהכנתם עבורו ברכב ולכולם תהיה נסיעה בטוחה ומהנה.

כיסא בטיחות איכותי

כיסאות בטיחות מומלצים הם הבוסטרים, בוסטר איכותי יכלול מערכת של חמש עגינות לבטיחות מלאה, משענת ראש שניתן לכוון לפי גובהו וגודלו של ילדכם ושתי כריות בטיחות בצידי משענת הראש. לכיסא הבוסטר יהיו בדרך כלל שלושה מצבי ישיבה שניתן לכוונם בעזרת ידית ייעודית. ריפודי הכיסא ניתנים לשליפה כדי שתוכלו לכבס אותם במכונת כביסה.

כיצד ניתן להעסיק את ילדכם בנסיעה?

אז חגרתם את הילד בכיסא בטיחות ואתם מוכנים לנסיעה, בואו אספר לכם מה הכנתם לילדכם ברכב כדי שיהיה עסוק ורגוע במשך הנסיעה. כמובן שלא כל משחק או פעילות מתאימים לכל גיל, אתם תבחרו במה שנראה לכם מתאים לגילו של ילדכם.

 • משחק החרוזים – משהו מנוסעי הרכב קורא בשם של דבר שהוא רואה מבעד לחלון הרכב והילד מוצא חרוז למילה שנאמרה.
 • משחק צבעים – אחד מההורים אומר צבע והילד מחפש משהו בצבע הזה בתוך הרכב או משהו שהוא רואה בחוץ ומציין מה הוא רואה.
 • מרכז פעילות – לילדים צעירים ניתן לסדר על המושב שממולם מתלה עם הרבה מאוד כיסים, בכל כיס ממתינה הפתעה אחרת לילד. בכיס אחד ניתן לשים ערכת צביעה קטנה, בכיס אחר ניתן להשאיר מגוון מדבקות, בכיס נוסף ניתן לשים ממתק קטן, בקבוק מים ודברים נוספים שאתם יודעים שילדכם אוהב.
 • סיפורים מוקלטים – דאגו שברכב תהיה אפשרות להשמיע לילדכם סיפור או שניים שמוקראים בצורה אמנותית על ידי שחקנים מקצועיים. בחרו שני סיפורים במיוחד מעניינים וכיפים.
 • משחק הצלילים, הקולות והרעשים – מראים לילד בעל חיים, או כלי רכב גדול ומיוחד, אופנוע, רכבת, מטוס בשמיים וכל דבר אחר שמשמיע צליל ומבקשים מהילד להשמיע את הקול שעושה אותו דבר שראיתם מחוץ לרכב.

הפעילו את הדמיון שלכם

פעילויות לילדים לא חייבות להיות קשורות במשחקים מוכרים שקונים בחנות, השתמשו בדמיון שלכם, המציאו משימות ותראו כמה נעים יהיה לנסוע ברכב עם ילדכם.

קרדיט תמונה pexels

X
To top
צור קשר

  שאלת אבטחה,


  מחפשים מדיניות משלוחים?

  מדיניות המשלוחים וההחזרות של כל ספק, בלחיצה על הקישור:

  מדיניות משלוחים והחזרות אשר מופיע בכל דף מוצר


  לדף שאלות ותשובות, לחצו כאן