איך לבחור עגלה לתינוק

איך לבחור עגלה לתינוק

העגלה שתבחרו לקנות יכולה לעשות הבדל של שמיים וארץ באופן ההתניידות שלכם עם התינוק, בין אם אתם הולכים לטיול בפארק, ובין אם לסיבוב קניות קטן בקניון. יש סוגים שונים של עגלות תינוק, לכל סוג תכונות ומאפיינים שונים,. כדי להפוך את הבחירה לקלה יותר, ריכזנו עבורכם את כל הקריטריונים החשובים.

מה לקחת בחשבון בעת קניית עגלה?

 • תקציב ישנם סוגים שונים של עגלות, ועליכם לבחור את הסוג המתאים ביותר בהתאם לגודל התקציב שעומד לרשותכם. לכן השלב הראשון הוא להבין מהו סדר גודל התקציב שנוח לכם אתו. מעבר לכך עליכם לקבל את התמורה הטובה ביותר עבור ההשקעה שלכם.
 • אופן השימוש – כיצד אתם מתכוונים להשתמש בעגלה שלכם, זו שאלה חשובה. דגם גדול עלול להיות לא נוח אם אתם מרבים לנסוע או אם אתם מסתובבים הרבה ברחובות צרים. כמו כן עגלה קטנה לא תעבוד עבורכם אם אתם זקוקים למקום אחסון עבור ארנק, תיק וחפצים חשובים אחרים.
 • נוחות – העגלה שאתם קונים צריכה להיות כמה שיותר ידידותית גם עבורכם וגם עבור התינוק שלכם שהולך לבלות בה. על העגלה שאתם קונים להיות מתאימה לגיל לידה, לכלול מצבי שכיבה-ישיבה שונים, להציע תמיכה מקסימלית וכדומה. העגלה צריכה גם להיות מותאמת לנוחות שלכם, לנוע בקלות, לכלול אחיזה נוחה, להיות קלה לקיפול ועוד.
 • זמן השימוש – עגלה איכותית יכולה לשמש אתכם לתינוק הראשון וגם לבאים אחריו. לכן אם אתם קונים עגלה שתשמש אתכם לטווח ארוך, עליכם לקנות עגלה איכותית ולא לפחד להשקיע במותג איכותי, כי זו תהיה השקעה משתלמת שתישמר לשנים.
 • ידידותיות – לאחר שצמצמתם את האפשרויות שלכם ויש לכם כמה עגלות נבחרות, כדאי מאוד לערוך להן סוג של נסיעת מבחן כדי לראות איך הן מרגישות לכם. חשוב מאוד שתוכלו לנווט את העגלה בצורה פשוטה וקלה, שיהיה אפשר לתמרן אותה גם ביד אחת, שהיא תתמודד היטב עם פניות וסיבובים וכן הלאה.
 • פתיחה וסגירה – הרבה פעמים אתם תצטרכו לפתוח ולקפל את העגלה ביד אחת, כי יהיה לכם תינוק ביד השנייה. לכן כדאי מאוד לבחור בדגמים שיש להם מנגנון קיפול ופתיחה נוח. כאשר אתם מחפשים עגלה לתינוק אל תתביישו, נסו אותה לפני שאתם רוכשים כי לא כל המנגנונים קלים, פשוטים וידידותיים כמו שמשווקים אותם.
 • משקל – אם אתם מרבים לנסוע ממקום למקום, בין אם באוטו ובין אם במטוס, עגלה קלה תהיה אפשרות מעולה. עגלה קלה קל לקפל ולהכניס לתא המטען, כמו גם להוציא אותה. אפשר להעלות אותה במדרגות אם אתם גרים בעיר, לנסוע אתה בתחבורה ציבורית וכדומה. לעומת זאת אם אתם מחפשים אקסטרה יציבות עליכם לבחור בעגלה מעט כבדה יותר.
 • מאפייני בטיחות – העגלה שאתם בוחרים צריכה להיות כמה שיותר בטוחה, מעל לכל דבר אחר אפילו. לכן וודאו שהעגלה עומדת בתקני בטיחות נדרשים ומיוצרת על ידי מותג עגלות מוכר ומוביל. כמו כן על העגלה לכולל גם רתמות לתינוק, חפשו כאלו שכוללות 5 נקודות אחיזה, הן הרבה יותר בטוחות.
 • תכונות ופונקציות של העגלה – לכל עגלה יש מאפיינים משלה ועליכם לוודא שהעגלה הנבחרת כוללת גלגלים איכותיים, מגן נגד שמש וגשם, בד רחיץ כדי שניתן יהיה לנקות אותה בקלות, מקום אחסון נוח לתיק ופריטים חשובים אחרים, ושלל פונקציות שיהפכו את השימוש בה להרבה יותר נוח ופשוט.
 • התאמה לאורח החיים המיוחד שלכם – זהו תנאי חשוב וכאשר אתם מחליטים על עגלה עליכם לבחור גם מתוך שיקולים של עלות, אורח חיים וגודל המשפחה שלכם. סוגיות כמו איך תשמשו בעגלה, מה אורח החיים שמאפיין את המשפחה ודורש התאמה, ומה התכנונים שלכם בנושא התרחבות המשפחה, יהיו מאוד חשובות לבחירה מוצלחת שתלווה אתכם לשנים רבות.
X
To top
צור קשר

  שאלת אבטחה,


  מחפשים מדיניות משלוחים?

  מדיניות המשלוחים וההחזרות של כל ספק, בלחיצה על הקישור:

  מדיניות משלוחים והחזרות אשר מופיע בכל דף מוצר


  לדף שאלות ותשובות, לחצו כאן