מוצרי תינוקות

תינוק חדש נולד, זו סיבה למסיבה ולקניות. אין דבר יותר מרגש מאשר להיכנס לחנות של מוצרי תינוקות ולקנות עבור הצאצא החדש את הקניות הראשונות עבורו. אתם יכולים לקנות את זה בחנות טוילנד, סניף של שילב, בייביסטאר או בייבי שיק. בטוח שזו הקנייה הכי שמחה שתהיה לכם.

מגן ראש לתינוק למשל זה הדבר הראשון שהורים רוכשים ובצדק. ראשו של התינוק כל כך רגיש ורך שצריך להגן עליו. המגן תוחם את העריסה או המיטה, ומקטין את המרחב עבורו. כדי שירגיש בטוח. הוא מונע ממנו בשלב יותר מאוחר, כאשר הוא כבר מרים את ראשו, להתנגש בסורגים.

https://babiesmall.co.il/מוצר/%d7%9e%d7%92%d7%9f-%d7%a8%d7%90%d7%a9-%d7%9c%d7%aa%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%a7-baby-mitmit/

אבל חשוב לומר כי מגן הראש לא נשאר תמיד על המיטה, כאשר נוסעים לטייל או יוצאים מהבית, זה ציוד חובה לקחת אם רוצים להשכיב את התינוק על השטיח, גם שם צריך לתחום לו את המקום ולהגן עליו.

ואם כבר הולכים על מגן אז רק מכותנה איכותית. בדים סינטטיים לא טובים לתינוקות ועלולים לגרום להם לגירוי.

קרא גם את המאמר מוצרים לעיצוב חדרי תינוקות

עריסה לנסיך או לנסיכה

אף אחד לא רוצה לשים את התינוק המתוק הזה לבד במיטה “ענקית” של תינוק. הרי הוא ילך לאיבוד שם…. המקום הראשון בו מניחים את התינוק היא העריסה. תשכחו מעריסות מקש ומעץ, זה יפה לסרטים.  היום מדברים על עריסות משובחות, נוחות ונעימות לתינוק. יש עריסה מפלסטיק שבקלות הופכת ללול.

עריסת תינוק עם מספר מצבי גובה, שאפשר לקפל ולהכניס לתיק נשיאה. היא כוללת מזרן נעים ורך. לעריסה דופן מרשת דרכה אפשר לצפות בתינוק. ויש גם לול שהופך לעריסה או אם תרצו למיטה, והכל במוצר אחד. אם אתם נוסעים לסבתא או לבית מלון או לכל מקום אחר, משיכה אחת קלה ויש לכם עריסה מפנקת לבייבי. השלדה של העריסה הזו עשויה מאלומיניום, היא יציבה וחזרה. בצדדים יש בד רשת והמזרון עטוף בכותנה, מפנקת ואוורירית.

כל הרעיון של עריסות היום, התפתח מאותה עריסה אותה נהגו הורים בדרך כלל לשכור למשך 3,4 החודשים הראשונים, שזה בערך הזמן שתינוקות מבלים בעריסה. אחר כך הם כבר עוברים למיטת תינוק.

הסיבה היא שתינוק קטן, שמתעורר 3,4 פעמים כל לילה, (במקרה הטוב) זקוק להורים שלו לידו. הוא  צריך לדעת בוודאות שהם לא רחוקים ממנו והוא צריך להרגיש ולדעת את זה. כאשר הוא מתעורר בעריסה ליד המיטה של הוריו, הוא צריך להרגיש שהם מיד מתייחסים אליו ולא נותנים לו אפילו רגע אחד להרגיש שהוא לבד.

מאוד חשוב להעניק לתינוק את ההרגשה הזו, כבר בימים הראשונים שלו, כשהוא עדיין “המום” מהיציאה שלו מהרחם לעולם הגדול. אם פעם העריסה הקלאסית הייתה מקש, הרי היום יש עריסות מחומרים שונים שאין להם שום השפעה שלילית על התינוק, והעריסות גם מתקפלות כך שניתן לשנע אותן ממקום למקום. זה נוח, זה שימושי וזה מקל על החיים.

https://babiesmall.co.il/מוצר/%d7%a2%d7%92%d7%9c%d7%95%d7%9c-%d7%9e%d7%a2%d7%a5-%d7%9c%d7%aa%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%a7-%d7%99%d7%97%d7%99%d7%93/

שמיכה מפנקת לתינוק שלכם

עולם התינוקות הוא עולם של תמימות, רוך ואהבה. גם השמיכות משדרות את זה. הן עשויות  מכותנה או מפליז או מאקרילן. יש היום מגוון עצום של שמיכות לתינוקות. שמיכה מנופחת, שמיכת פיה דו צדדית. שמיכת פליז דו צדדית. שמיכה עם מילוי אקרילן. סט של שמיכה עם מגן ראש ומצעים. שמיכה רכה עם דמויות של חד קרן. שמיכה משתי שכבות של פיקה וכותנה.

עד כמה שזה נראה בחירה של ההורים, גם התינוקות שמים לב להדפסים. ובכלל – לראות תינוק מתוק שוכב מתחת לשמיכה עם הדפסים של חד קרן, כוכבים או נקודות, אין דבר יותר מתוק מזה. יש גם סטים של שמיכה, סדין ומגן ראש. עם הדפסים שונים כאשר הדגש הוא על האיכות הגבוהה.

https://babiesmall.co.il/מוצר/%d7%a1%d7%93%d7%99%d7%9f-%d7%a1%d7%92%d7%95%d7%9c-%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%98%d7%aa-%d7%aa%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%a7/

חשוב מאוד לא רק לקנות מוצרים איכותיים, אלא גם לעשות בהם שימוש נכון. 100% טבעי זו מילת מפתח בקשר לשמיכות תינוק ויש עוד כמה דברים שצריך לשים לב אליהם. שמיכה לתינוק צריכה להתאים לתינוק ולהיות טיפה יותר גדולה ממנו. צריך להיזהר ולא לבחור בשמיכה יותר מדי גדולה או נפוחה, הוא חלילה עלול “להיכנס מתחתיה” ברווח שייווצר. אסור שהיא תהיה כבדה והיא צריכה להיות במשקל סביר ונוחה.

צריך להיות ערים לכך שתינוק יכול להסתובב ולשנות את מצב השמיכה ולא להתכסות שוב, ולכן חשוב בעיקר בחורף, להלביש אותו בשכבה נוספת, כדי שגם במצב שהוא מוריד ממנו את השמיכה הוא יוכל לשמור על הטמפרטורה הנכונה של חום גופו.

אי אפשר בלי בובות

בובות ותינוקות הולכים ביחד. כאשר מביאים תינוק הביתה מעצבים לו גם את החדר (למרות שהוא ישן בעריסה ליד הוריו). אין דבר יותר כיף מלעצב חדר של תינוק חדש. זוהי תחושה של התרוממות רוח וכיף.

יש היום כל מיני בובות מאוד טרנדיות לחדרי תינוקות, סרוגות בעבודת יד, ממש כמו שהיו מכינים פעם בובות לתינוקות. יש בובת בובון עטוף בשמיכה, פילה בשם אסתריקה, גם היא סרוגה מחוטי כותנה. חתול לבן וחתול שחור, שניהם מהספר המפורסם. בובת ספיידרמן סרוגה, קרוקודיל סרוג בשם גנה דמות מפורסמת מעולם הילדים. בובות ארנבים, כרית פלמנגו ועוד.

https://babiesmall.co.il/מוצר/%d7%a0%d7%a1%d7%99%d7%9b%d7%aa-%d7%90%d7%a8%d7%a0%d7%91%d7%aa-%d7%a1%d7%a8%d7%95%d7%92%d7%94/

המראה של חדר תינוקות עמוס בבובות חמודות ותמימות, ממש כמו הרך הנולד עצמו, הוא מראה מלבב ומרגש. אי אפשר לעמוד מול המתיקות הזו, וכל הורה שש לעצב את חדר הילדים של התינוק שלו.

אין ספק כי המגמה האופנתית היום של מוצרים מהטבע, הגיעה גם לחדרי התינוקות. גם הרעשן הפלסטי יכול להיות מוחלף מרעשן שעשוי מבד פשתן עם מילוי פשתן טבעי.

בייביזמול, חנות בוטיק לתינוקות, מאחלת לך קנייה מהנה!

X
To top
צור קשר

    שאלת אבטחה,


    מחפשים מדיניות משלוחים?

    מדיניות המשלוחים וההחזרות של כל ספק, בלחיצה על הקישור:

    מדיניות משלוחים והחזרות אשר מופיע בכל דף מוצר


    לדף שאלות ותשובות, לחצו כאן