מבצע!

חולקים את התשומי / אשר וינשטיין

מחיר: המחיר המקורי היה: ₪66.המחיר הנוכחי הוא: ₪59.

שם הספק : Orion Books - אוריון הוצאה לאור

לחץ כאן - מדיניות משלוחים, איסוף עצמי והחזרות

סיפור עלילה מחורז המתייחס ברמיזה מחויכת לתשומת הלב, “התשומי” הניתנת לילדינו על ידי ההורים ושאר בני המשפחה, וזאת לרוב בחלוקה לא מאוזנת על פי צורכי בני הגילאים השונים. תינוק חדש במשפחה דורש כידוע טיפול רב ועלול לעורר באחיו הגדולים יותר תחושה שתשומת הלב שהיו רגילים אליה כילדים יחידים נגזלת מהם. “הגדול” מרגיש נפגע והמתח בבית עולה. בסיפורנו זה יוזמת ירדן; האחות הבכורה של התינוק נחומי, שיתוף בפעילות המשפחתית סביב צורכי התינוק החדש, ובכך נכללים שני הילדים בתשומת הלב שהוריהם מעניקים להם. בתכנונה של ירדן גם לבובתה יעלי יש תפקיד חשוב במסגרת זו! כך משתפרת המציאות המורכבת של “אי השוויון” בחלוקת “התשומי” בדרך אישית ויצירתית, הראויה לחיקוי של כולנו.
זהו ספרו של היוצר אשר וינשטיין, הראשון במסגרת סדרת ספריו החדשה: בין חיוך לחינוך.

התייחסות מאת פרופ’ קלודי טל

“חולקים את התשומי” מאת אשר וינשטיין, איורים יונת קציר, מתמקד בתגובותיה המגוונות של הילדה ירדן להולדת נחומי, אחיה התינוק. קשרים בין אחאים נמנים עם הקשרים המתמשכים והמורכבים שיש לבני אדם. אחים ואחיות הם מצד אחד מושא לתחרות, יריבות וקנאה ומצד שני מקור לתמיכה רגשית, למידה על החיים והרגשת שייכות. ילדים לומדים על קשרים עם קבוצת השווים גם מתוך התנסות באינטראקציות היומיומיות האינטנסיביות עם אחיהם ואחיותיהם. מה שקובע וחשוב הוא היחס של ההורים כלפי האחים ויותר מכך איך נתפס יחס זה על ידי האחים והאחיות. כדי להבטיח קשרים טובים בין אחים, יחס זה מוכרח להיתפס כהוגן על ידיהם. בנוסף, חשוב שההורים יכירו בקיומם של רגשות שליליים ויאפשרו את הבעתם. במקרה של הספר שלפנינו ירדן מחפשת דרכים “לפקח” על חלוקת תשומת לב ההורים ושל סבא וסבתא בינה לבין נחומי. לשם כך היא ממציאה “מכונת מדידה” של תשומת לב, בונה אותה בעזרת ההורים, סבא וסבתא, “מכונת מדידה”; שמתקבלת לשימוש על ידי ההורים.

שיטות משלוח
שיטות משלוחמחיר
איסוף מקומי0
דואר רשום15
משלוח עד הבית30

שלח הודעה למוכר

הוסף ספק זה למועדפים

הרשאה

קטגוריה:

מוצרים משודרגים

מוצר התינוקות חולקים את התשומי / אשר וינשטיין בקטגוריית ספרים לגיל הרך הינו מוצר פרימיום. מוצרי תינוקות בייביזמול הינו אתר ריבוי מוכרים אשר מציעים את מוצרי התינוקות שלהם למכירה, ופורס בפניך מבחר מוצרים לתינוק, מתנות מיוחדות ליולדת ועוד.
האתר מכיל מוצרי תינוקות הניתנים להזמנה בהתאמה אישית מלאה לפי דרישתך. לנוחיותך, ניתן למצוא כפתור יצירת קשר עם המוכר מתחת לכפתור ההוספה לסל הקניות בכל דף מוצר.
בתום רכישת חולקים את התשומי / אשר וינשטיין, ישלחו לכתובת המייל שלך פרטי ההזמנה ופרטי יצירת הקשר של המוכר - מומלץ ליצור קשר עם המוכר לאימות ההזמנה ובירור מועד הגעת המשלוח.
בין אם זה משטח פעילות, עריסה מתחברת או מתנה ליולדת, באתר בייביזמול תמצאו את המוצר המושלם.

מדיניות תשלום ואספקה

 • אוריון תספק את המוצרים שהזמנת בהתאם לסוג המשלוח שבחרת.
 • מחיר משלוח בדואר רשום: 15 ש"ח, אספקה: בין 7-10 ימי עסקים.
 • מחיר משלוח עד הבית: 30 ש"ח, אספקה: בין 2-4 ימי עסקים.
 • איסוף עצמי בתיאום מראש מראשון לציון (לאחר הרכישה, יש ליצור קשר בטלפון שיופיע באישור ההזמנה במייל).
 • ימי אספקת המוצרים יחושבו לפי ימי העסקים א'-ה'  לא כולל ימי ו' שבת ערבי חג וחגים.
 • אוריון לא תהיה אחראית במקרה של עיכובים באספקת המוצרים עקב אירועים שאינם בשליטתה - כגון תקלות, עיכובים, שביתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירותי האינטרנט.
 • המחירים באתר כוללים מע"מ על פי דיני ישראל.
 • אוריון רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף להזמנה שביצעת הינו המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.
 • אוריון תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח, באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת.
 • אוריון רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים

 • הנך רשאי לבטל עסקה ולהחזיר את המוצרים בתוך 14 ימים מקבלת המוצר. זאת במידה שהמוצר שסופק איננו המוצר שהוזמן וכן במקרה שקיים הבדל מהותי בין המוצר שסופק ופרסומו באתר או שקיים בו פגם. במקרה כזה עליך ליצור קשר בטלפון אשר יופיע על אישור ההזמנה שהתקבל במייל (נא להכין את מספר ההזמנה + חשבונית).
 • במקרה של ביטול מחמת פגם אוריון תחזיר לך, בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעתך, את הסכום ששולם על ידך, תבטל את חיובך בשל העסקה ולא תגבה ממך דמי ביטול כלשהם, בכפוף להחזרת המוצר שקיבלת בעסקה מול אוריון.
 • במקרה של ביטול שלא עקב פגם ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך. דמי ביטול אלו כוללים גם את דמי המשלוח של המוצר מהעסק לצרכן (החזרת המוצר מהצרכן לעסק תעשה על חשבונו).

אחריות

עלולות להתרחש תקלות בעת משלוח המוצרים. במקרים כאלה תפעל אוריון בכל האמצעים על מנת לפתור בעיות אלו. אוריון לא תישא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.

ביקורות

אין חוות דעת למוצר זה.

חוות דעת של לקוחות
0
דירוגים 0
1 כוכב
0%
2 כוכב
0%
3 כוכב
0%
4 כוכב
0%
5 כוכב
0%
דרגו עכשו!

רק לקוחות מחוברים אשר רכשו מוצר זה רשאים לדרג

כתיבת חוות דעת

היה הראשון לכתוב ביקורת “חולקים את התשומי / אשר וינשטיין”

מחיר משלוח

שיטות משלוחמחיר
איסוף מקומי0
דואר רשום15
משלוח עד הבית30
X
To top
צור קשר

  שאלת אבטחה,


  מחפשים מדיניות משלוחים?

  מדיניות המשלוחים וההחזרות של כל ספק, בלחיצה על הקישור:

  מדיניות משלוחים והחזרות אשר מופיע בכל דף מוצר


  לדף שאלות ותשובות, לחצו כאן